aboutus

ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD

ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD
1
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
اروپای غربی
اروپای شرقی
اقیانوسیه
مارک های: RedFarm
تعداد کارمندان: 100~100
فروش سالانه: 10000000-50000000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
Certificate: CE/RoHS/FCC/ETL/SAA
دربارهی ما
معرفی

 

درباره ما

 

شنژن Solarlux Technology Co.ltd ، با مارک تجاری "RedFarm" در چین ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا ثبت شده است ، که یک شرکت با تکنولوژی بالا ، 100٪ کارخانه واقعی ، با 3000 متر مربع کارخانه ، بیش از 100 کارمند است.ما به مدت 10 سال در چراغ های رشد LED تخصص داریم ، خود طراحی می کنیم و انواع چراغ های رشد را برای تولید کنندگان حرفه ای و خانگی تولید می کنیم. بیش از 10 حق ثبت اختراع کسب کرده ایم ، این شرکت نورپردازی leds است که بیشترین حق اختراع را دارد

 

RedFarm توسط شرکت سامسونگ ، osram leds مجاز است.

 

چراغ های رشد منجر به عنوان یکی از پیشروترین تامین کننده چراغ های رشد در چین دارای گواهینامه CE ، ROSH ، FCC ، ETL (UL8800) هستند.

 

تا کنون ، محصولات اصلی Redfarm طراحی و تولید می شود ، میله نور رشد می کند ، هیئت مدیره کوانتوم منجر به رشد نور ، نور خورشید رشد می کند و سایر اجزای.

 

Redfarm می تواند به شما کمک کند تا تقریباً کامل OEM / ODM / OBM چراغ های رشد را انجام دهید ، مانند طیف سفارشی ، طراحی نور ، آرم شما ، می تواند با توجه به نیاز شما یک چراغ رشد کاملاً جدید برای شما طراحی کند.

 

Redfarm همچنین پشتیبان فنی رایگان گیاه رشد شما است ، می تواند به رشد بهتر گیاه کمک کند.

 

24 ساعت و 7 روز خدمات پس از فروش روزانه ، 5 سال ضمانت برتر نسبت به سایر تامین کنندگان ، پیش فروش بدون فروش Redfarm ، فروش ، خدمات پس از فروش به شما.

 

با داشتن فلسفه "حداکثر سود ، عملکرد محصول استثنایی" ، ما تلاش می کنیم خدمات حرفه ای ارائه دهیم ، به ویژه ما می توانیم مناسب ترین محصولات را با توجه به نیاز شما ارائه دهیم و در عین حال ، می توانیم صرفه جویی در هزینه را به حداکثر برسانیم.

 

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 0چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 1چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 2چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 3چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 4چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 5

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 6

 

تاریخ

Solarlux هزینه و وقت زیادی صرف کرد تا فقط دریابد که هیچ کس نوری به اندازه کافی قدرتمند یا با طیف مناسب برای گلدهی گیاهان و تولید میوه ایجاد نکرده است.

 

ما می دانستیم که این فناوری در دسترس است ، اما چراغ های LED رشد یافته در بازار با تبلیغات گسترده تبلیغاتی و پشتیبانی كمی یا كمی از علم تبلیغ می شدند ، این بدان معنا بود كه از آخرین فن آوری استفاده نشده است.

 

این دانش و همچنین تمایل به ایجاد یک محصول با کیفیت است که واقعاً کارساز است ، چراغ های LED SolarLux برای رشد گیاهان که امروزه ارائه می شود.

 

 

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 0

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 1

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 2

سرویس

بسیاری از م leadingسسات تحقیقاتی باغبانی و تجاری برجسته جهان استراتژی های روشنایی LED Solarlux را در جایگزینی روشنایی سنتی HID و LED های استاتیک به کار گرفته اند.آنچه آنها دیده اند نتایج عمیقا موفقی بوده است.

 

مشتریان ما با تولید محصولات با بالاترین کیفیت ، بازده بالا ، و استفاده از روشنایی LED خورشیدی برای درک این مفهوم که دیدن بازده خوب است ، از طریق تکنیک های تولید نوآورانه فعال شده توسط نور.

 

 

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 0

 

 

تیم ما

ما علاقه مندان به باغبانی در محیط داخلی هستیم و اشتیاق ما به کار ما ناشی از تمایل به ایجاد کالایی با کیفیت است که می خواهیم در باغ های خودمان استفاده کنیم و دوستانمان هم می خواهند در محصولات خود استفاده کنند.

 

برای رسیدن به این هدف ، ما در حال محدود کردن محدودیتهایی هستیم که در حال حاضر در مورد استفاده از نور مصنوعی برای رشد گیاهان شناخته شده است.برخی از تحقیقاتی که ما در آزمایشگاه های ایالات متحده انجام می دهیم ، بخش تحقیق و توسعه ما ، برای اولین بار در حال انجام است.ما در حال ایجاد چراغ هایی هستیم که به دلیل ترکیب طیف و قدرت ، برای رشد گیاهان بهتر از هر چیزی است که قبلاً تولید شده باشد.

 

چین ShenZhen Solarlux Technology CO.,LTD نمایه شرکت 0

 

اطلاعات تماس