سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

SolarLux LED متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما و توسعه فناوری است که قدرتمندترین و ایمن ترین تجربه آنلاین را برای شما فراهم می کند.این بیانیه حریم خصوصی برای وب سایت SolarLux LED اعمال می شود و بر جمع آوری و استفاده از داده ها نظارت دارد.با استفاده از وب سایت SolarLux LED ، شما با روشهای داده توصیف شده در این بیانیه موافقت می کنید.

مجموعه اطلاعات شخصی شما
SolarLux LED اطلاعات قابل شناسایی شخصی مانند آدرس ایمیل ، نام ، آدرس خانه یا محل کار یا شماره تلفن شما را جمع آوری می کند.SolarLux LED همچنین اطلاعات دموگرافیک ناشناس را جمع آوری می کند که مختص شما نیست ، مانند کد پستی ، سن ، جنسیت ، تنظیمات برگزیده ، علایق و موارد دلخواه.

همچنین اطلاعاتی در مورد سخت افزار و نرم افزار رایانه شما وجود دارد که به طور خودکار توسط SolarLux LED جمع آوری می شود.این اطلاعات می تواند شامل: آدرس IP شما ، نوع مرورگر ، نام دامنه ، زمان دسترسی و مراجعه آدرس های وب سایت باشد.این اطلاعات توسط SolarLux LED برای عملکرد سرویس ، حفظ کیفیت خدمات و ارائه آمار کلی در مورد استفاده از وب سایت SolarLux LED استفاده می شود.

استفاده از اطلاعات شخصی خود
SolarLux LED اطلاعات شخصی شما را برای کار با وب سایت SolarLux LED و ارائه خدمات درخواستی شما جمع آوری و استفاده می کند.

SolarLux LED لیست مشتریان خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد ، اجاره یا اجاره نمی دهد.SolarLux LED ممکن است داده ها را با شرکای معتمد به اشتراک بگذارد تا در انجام تجزیه و تحلیل آماری ، ارسال ایمیل یا نامه پستی به شما ، پشتیبانی مشتری یا ترتیب تحویل ، به ما کمک کند.تمام این اشخاص ثالث به جز ارائه این خدمات به SolarLux LED منع استفاده از اطلاعات شخصی شما را ندارند و برای حفظ محرمانه بودن اطلاعات شما لازم است.

SolarLux LED از اطلاعات شخصی حساس مانند نژاد ، مذهب یا وابستگی های سیاسی بدون رضایت صریح شما استفاده یا آنها را فاش نمی کند.

SolarLux LED وب سایت ها و صفحاتی را که مشتریان ما در SolarLux LED از آنها بازدید می کنند ، پیگیری می کند تا مشخص کند محبوب ترین خدمات LED SolarLux چیست.این داده ها برای ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات در SolarLux LED به مشتریانی که رفتار آنها نشانگر علاقه آنها به یک موضوع خاص است ، استفاده می شود.

وب سایت های SolarLux LED اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع قبلی ، تنها در صورت لزوم انجام این کار توسط قانون یا حسن نیت ، مبنی بر ضرورت انجام چنین اقدامی برای: در SolarLux LED یا سایت ؛(ب) از حقوق یا مالکیت SolarLux LED محافظت و از آنها دفاع کنید.و (ج) تحت شرایط خاص برای محافظت از ایمنی شخصی کاربران SolarLux LED یا مردم عمل کنند.

استفاده از کوکی ها
وب سایت SolarLux LED از "کوکی" برای کمک به شما در شخصی سازی تجربه آنلاین خود استفاده می کند.کوکی یک فایل متنی است که توسط یک سرور صفحه وب بر روی دیسک سخت شما قرار می گیرد.از کوکی ها نمی توان برای اجرای برنامه ها یا انتقال ویروس به رایانه استفاده کرد.کوکی ها به صورت اختصاصی به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط یک وب سرور در دامنه ای که کوکی را برای شما صادر کرده است قابل خواندن است.

یکی از اهداف اصلی کوکی ها ارائه ویژگی راحتی برای صرفه جویی در وقت شما است.هدف از یک کوکی این است که به وب سرور بگویید که به صفحه خاصی برگشته اید.به عنوان مثال ، اگر صفحات LED SolarLux را شخصی سازی کنید یا در سایت یا خدمات SolarLux LED ثبت نام کنید ، یک کوکی به SolarLux LED کمک می کند تا اطلاعات خاص شما را در بازدیدهای بعدی به یاد بیاورد.این روند ثبت اطلاعات شخصی شما مانند آدرس صورتحساب ، آدرس حمل و نقل و غیره را ساده می کند.هنگامی که به همان وب سایت SolarLux LED بازگشتید ، اطلاعاتی را که قبلاً ارائه داده بودید می توانید بازیابی کنید ، بنابراین می توانید به راحتی از ویژگی های SolarLux LED که سفارشی کرده اید استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی ها را دارید.بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی ها را می پذیرند ، اما اگر ترجیح می دهید معمولاً می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید تا کوکی ها رد شوند.اگر رد کوکی ها را انتخاب کنید ، ممکن است نتوانید به طور کامل ویژگی های تعاملی خدمات SolarLux LED یا وب سایت هایی را که بازدید می کنید تجربه کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما
SolarLux LED اطلاعات شخصی شما را از دسترسی ، استفاده یا افشای غیرمجاز ایمن می کند.SolarLux LED اطلاعات قابل شناسایی شخصی را که در سرورهای رایانه ارائه می دهید در یک محیط کنترل شده و ایمن محافظت می کند و از دسترسی ، استفاده یا افشای غیر مجاز محافظت می شود.هنگامی که اطلاعات شخصی (مانند شماره کارت اعتباری) به وب سایت های دیگر منتقل می شود ، با استفاده از رمزگذاری از جمله پروتکل Secure Socket Layer (SSL) محافظت می شود.

تغییرات در این بیانیه
SolarLux LED گاهاً این بیانیه رازداری را به روز می کند تا بازخورد شرکت و مشتری را منعکس کند.SolarLux LED شما را تشویق می کند که به طور دوره ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه محافظت SolarLux LED از اطلاعات شما مطلع شوید.

اطلاعات تماس
SolarLux LED از نظرات شما در مورد این بیانیه حریم خصوصی استقبال می کند.اگر فکر می کنید که SolarLux LED به این بیانیه پایبند نبوده است ، لطفاً با SolarLux LED تماس بگیرید.ما از تلاش های تجاری مناسب برای تعیین سریع و رفع مشکل استفاده خواهیم کرد.